• Mieke Schipper
    Mieke Schipperdirecteur
    master leadership in education
    maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
    • juf Saskia Heijnen
      juf Saskia HeijnenAdjunct-directeur
      Intern begeleider (groep 5-8) MSEN
      Vertrouwenspersoon
      Remedial teacher MSEN
      Certificied professional coach
      dinsdag, woensdag, donderdag
      • juf Marjolein Delhez-Figee
        juf Marjolein Delhez-FigeeIntern begeleider (groep 1-4) MSEN
        lid management team
        Verrijkingsklas (5-8)
        Gedragsspecialist
        coördinator meer- en hoogbegaafdheid
        vertrouwenspersoon
        maandag, dinsdag, donderdag
        • Desiree Blommerde
          Desiree Blommerdeadministratieve ondersteuningmaandag, dinsdag, woensdag, donderdag
          • juf Emine Akgöl
            juf Emine AkgölGroep 1/2a
            professional jonge kind
            motorisch remedial teacher
            NT-2 leerkracht
            maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
            • juf Geke Hagenaars
              juf Geke HagenaarsGroep 1/2b
              rekencoördinator
              stagecoach
              professional jonge kind
              maandag ,donderdag, vrijdag
              • juf Wendy Wagemakers
                juf Wendy WagemakersGroep 1/2 B en groep 3
                interne cultuur coördinator
                professional jonge kind
                dinsdag, woensdag,vrijdag
                • juf Renate de groot
                  juf Renate de grootGroep 1/2cmaandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
                  • juf Sabine Rampart
                    juf Sabine RampartGroep 2/3
                    interne cultuur coördinator
                    master in leren en innoveren
                    maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
                    • juf Lisette Linders
                      juf Lisette LindersGroep 3
                      certificied professional coach
                      stagecoach
                      maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
                      • juf Larissa Ooms
                        juf Larissa OomsGroep 3/4
                        Verrijkingsklas 1-4
                        Lid Managementteam
                        coördinator meer- en hoogbegaafdheid, stagecoach
                        dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
                        • juf Marije Smit
                          juf Marije SmitGroep 3/4
                          Master Sen gespecialiseerd groepsleerkracht
                          maandag, donderdag, vrijdag
                          • juf Samantha Wouts
                            juf Samantha WoutsGroep 4maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
                            • juf Femke Plasmans
                              juf Femke PlasmansGroep 5Amaandag, dinsdag, woensdag, donderdag,
                              • juf Joyce Meeuwissen
                                juf Joyce MeeuwissenGroep 5A
                                remedial teacher,
                                kindercoach
                                maandag, donderdag, vrijdag
                                • juf Irma Botermans
                                  juf Irma BotermansGroep 5Bmaandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
                                  • juf Yvonne Muijsers
                                    juf Yvonne MuijsersGroep 6A
                                    Lid managementteam
                                    master in leren en innoveren
                                    maandag, dinsdag, woensdag
                                    • juf Ria Jansen
                                      juf Ria Jansengroep 6A
                                      woensdag, donderdag, vrijdag
                                      • meneer Jeroen van Aert
                                        meneer Jeroen van AertGroep 6b
                                        taalcoördinator
                                        maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
                                        • juf Annemiek Hazen
                                          juf Annemiek HazenGroep 7
                                          middenmanager primair onderwijs
                                          dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
                                          • juf Renate van Loon
                                            juf Renate van LoonGroep 7maandag
                                            • juf Judith Op de Beke
                                              juf Judith Op de BekeGroep 7/8
                                              anti-pest coördinator
                                              maandag, dinsdag, woensdag
                                              • juf Ivana Suijkerbuijk
                                                juf Ivana Suijkerbuijkgroep 7/8
                                                docent dansante vorming
                                                woensdag, donderdag, vrijdag
                                                • meneer Jesper Kramer
                                                  meneer Jesper KramerGroep 8maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
                                                  • juf Yvonne van Tilburg
                                                    juf Yvonne van TilburgOnderwijsassistentemaandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
                                                    • Ad Suijkerbuijk
                                                      Ad SuijkerbuijkConciergemaandag, dinsdag, woensdag, donderdag
                                                      • Bep Landa
                                                        Bep Landaschoonmaak
                                                        • Marja Wijmans
                                                          Marja Wijmansschoonmaak
                                                          • Petra Bosman
                                                            Petra Bosmanschoonmaak
                                                            Contact

                                                            Via onderstaand formulier kunt u contact opnemen met basisschool De Toermalijn. Natuurlijk kunt u ons ook telefonisch bereiken op 0164 - 68 31 88 of door een e-mail te sturen naar detoermalijn@lpsnet.nl